Відбувається набір учасників в гільдію

Відбувається набір учасників в гільдію до нової ліги і надалі.
Середній вік людей у нас в гільдіі 30 років, також є учасники які молодше 20, та старші 40. В нашій гільді присутні люди з різних країн. Вік нашої гільдії більш ніж 3 роки, а стаж гри в ПоЄ деяких учасників більше п'яти років, також є новачки які, ще не сильно розуміються на грі. Граємо ми на софткорЛізі, також приймаємо участь в івентах на інших лігах. Чому наче не молодий колектив, а набираємо людей?
Перше це війна, вона посварила між собою багато людей, у деяких зник час для гри, у когось бажання або можливість, також з часом всі ігри набридають і навіть така гра як ПоЄ може набриднути.


Кого ми приймаємо і хто нам потрібен.
В першу чергу нам потрібні приятелі з якими приємно спілкуватися, та грати разом в гру. Новачки які приєднаються до нас отримають приятелів, допомогу по грі і всім ії аспектам, а люди які розуміються на грі можливо знайдуть для себе команду з якою вони будуть заробляти міррори.
У нас є неприпустимим нечестна гра будь-які методи скаму ми проти того, щоб дурити інших гравців навіть на частинку Алхімки.


Що потрібно від вас як від участника нашої гільдії:

1. Онлайн в грі на старті нових ліг (чим довше ви можете перебувати онлайн тим краще)

2. Мати Discord, мікрофон, та можливість розмовляти (це не означає, що потрібно бути 100% часу онлайн і постійно аби що говорити)

3. Бути вічливим, та доброзичлевим гравцем.


Вступити до нас легко відправте мені приватне повідомлення тут, Discord чи просто під цьою темою, потім з вами з'яжемося, поговоримо і прийдемо згоди.

В повідомленні напишіть про себе:

свій вік
своє ім'я
досвід гри
приблизно скільки часу в добі ти можеш грати в ПоЄ


Наш Discord:
https://discord.gg/EUszjw24fu



P.S. Звичайно ми проти террористів, любої допомоги їм чи виправдовування.
Последняя редакция: XoMaFuck0ff. Время: 6 дек. 2023 г., 14:28:26
Last bumped8 дек. 2023 г., 9:53:33
1) 35 років
2) Денис
3) Із цим складно. Колись грав більш-менш активно, останні півтора року не грав зовсім. Так що мене можна вважати новачком, адже я дуже погано знаю новий контент і давно не стежив за патчами.

Загалом я шукаю з ким можна буде поспілкуватися під час гри, а може й побігати разом, але я не планую по півдня сидіти у грі. Заходитиму по кілька годин увечері пару разів на тиждень. Може взагалі бігатиму стандарт на релакс, так як на лігу не вистачить часу. Не дивлячись на мою низьку активність в онлайні, я завжди сам роблю білди з нуля і колись це непогано виходило.

[Removed by Support]
Последняя редакция: Chulainn_GGG. Время: 19 марта 2023 г., 19:05:56
1- 34
2- Владимир
3- 8-9 лет
4- По понятным причинам сейчас живу как переселенец и свободного времени много и могу быть онлайн хоть сутками.
up
1) 25
2) Олександр
3) 1500 годин
4) будні дні годину чи дві, вихідні то хоч день
1
Последняя редакция: Sa1ntH1mars. Время: 12 апр. 2023 г., 9:14:40
1) 28
2) Денис
3) 2600 годин
4) 4-5 годин на добу
1) 28
2) Юрій
3) Десь з 2014того, але з переривами.
4) Дуже варіативно. На вихідних можу просидіти більшу частину дня, в будні - зайти на декілька годин, і то не кожен день.
28 років
Назарій
Досвід розуміння гри приблизно на 30-40%
Граю восновному після обіду мінімум 4 години
давно не грав починаю качати ауру можливо знадобиться вам)
29
Дмитрий
1месяц
3+
На стандарте играете? Думаю пойти на стандарт ную лигу

Пожаловаться на запись форума

Пожаловаться на учетную запись:

Тип жалобы

Дополнительная информация