Відкрито набір до спільноти Path of Cossacks UA +Discord

Я звичайно вибачаюсь, але нафіга такі заморочки. Я ось хотів би до вас, але я ніколи не сидів в діскорді і сидіти не збираюсь. У мене сім'я, і я не люблю говорити про ігри на всю хату, це по дурному. Це добре підходить для дітей і холостяків по 40 років.

Я ігри сприймаю як відпочинок, а не роботу. Тому ніколи не заходив в клани які вимагають онлайн(хоча онлайн у мене норм), які вимагають подавати заявки, і в яких наполеоновські плани "захватить мир".

Народ, я б з вами нормально би грав, але не з такими вимогами. Якщо ви згодні прийняти мене як просто нормального гравця-земляка, то було б класно.

Реальні дані ніколи ніде не даю, можу сказати лише:

ник Старый_полукров
30-40років
Україна
грав з ліги Просперус.
"
Polukrov578634 написал:
Я звичайно вибачаюсь, але нафіга такі заморочки. Я ось хотів би до вас, але я ніколи не сидів в діскорді і сидіти не збираюсь. У мене сім'я, і я не люблю говорити про ігри на всю хату, це по дурному. Це добре підходить для дітей і холостяків по 40 років.

Я ігри сприймаю як відпочинок, а не роботу. Тому ніколи не заходив в клани які вимагають онлайн(хоча онлайн у мене норм), які вимагають подавати заявки, і в яких наполеоновські плани "захватить мир".

Народ, я б з вами нормально би грав, але не з такими вимогами. Якщо ви згодні прийняти мене як просто нормального гравця-земляка, то було б класно.

Реальні дані ніколи ніде не даю, можу сказати лише:

ник Старый_полукров
30-40років
Україна
грав з ліги Просперус.


З розумінням ставлюсь до Вас. Дякую за пояснення, жодних вимог немає. Окрім соціальної активності і спілкування. Не треба бути турбозадротом, чи ще якимось "кіберспортсменом". Проте спілкування голосом у діскорді - має за собою більшу простоту та більшу швидкість донесення інформації, аніж чат. + у діскорді ми спілкуємось не тільки про ігри :) Тому, прийняти можу, але без хоча б якоїсь активності на голосі - на жаль не бачу жодного сенсу у прийомі.
Последняя редакция: Loqures. Время: 10 дек. 2019 г., 19:23:14
Тема, підйом!
Товариство, долучайтесь!

Разом грати - цікавіше ;)
Андрій, iver99
41 рік
Хмельницький
ліга Спуск
"
iver99 написал:
Андрій, iver99
41 рік
Хмельницький
ліга Спуск


Заходь у діскорд https://discord.gg/pSbKDHX
1. Діма animekidd
2. 27 років
3. Камянець-Подільський
4. Відіграю другу лігу на даний час
"
iver99 написал:
Андрій, iver99
41 рік
Хмельницький
ліга Спуск


Вітаємо у рядах!
"
perftheslayer написал:
1. Діма animekidd
2. 27 років
3. Камянець-Подільський
4. Відіграю другу лігу на даний час


Вітаємо у рядах!
UP

Пожаловаться на запись форума

Пожаловаться на учетную запись:

Тип жалобы

Дополнительная информация